• 2 deci - Coffee & Wine
    Art Gallery
    Kávy z celého světa, vína od našich vinařů, sladké domácí dobroty, delikatesy, poctivé řemeslné pečivo s čerstvou náplní dle vašeho výběru a pořádná porce kultury navrch – to vše jen pár kroků od náměstí Míru. Zavítejte k nám!

Sendviče

Máte rádi sendviče, bagety… zkrátka plněné pečivo všeho druhu? Nesnášíte ale, když je studené, změklé, zvlhlé, a navíc s náplní na hony vzdálenou ilustrační fotografii v nabídce nebo vaší představě? U nás se s ničím takovým nesetkáte.

Naše pečivo je vždy krásně voňavé a křupavé a zakládáme si také na čerstvosti a vyvážené chuti surovin, kterými je plníme. Používáme zcela unikátní způsob přípravy – přijďte se podívat a ochutnat! Už nikdy nebudete nakupovat jinde…

U nás dostanete zaručeně čerstvé plněné pečivo v kteroukoli denní dobu. Jak to děláme?

1 Vyberete si čerstvou náplň

V nabídce máme vždy několik druhů hotových náplní, včetně vegetariánských a veganských variant. Tyto náplně uchováváme čerstvé na plnicích táccích ve ventilované chladicí vitríně, kde si je také můžete prohlédnout a vybrat si tu, která nejvíc lahodí vašemu oku. U nás rozhodně nekupujete zajíce v pytli!

2 Vyberete si čerstvé pečivo

Na výběr máme několik druhů pečiva, které nakupujeme výhradně v řemeslné pekárně Krusta. Je libo tradiční, nebo vícezrnnou bagetu? Chutná vám máslová pletýnka či kváskový chléb? To všechno si můžete dopřát. Rádi vám poradíme, jaké pečivo se nejlépe hodí k náplni, kterou jste si vybrali.

3 Přímo před vámi pečivo naplníme

Připravenou náplň, na kterou máte zrovna chuť, vyklopíme z plnicího tácku do zvoleného čerstvého pečiva ‒ a dobrota je hotová! Můžete se do ní pustit třeba hned nebo vám ji zabalíme s sebou.

Dobrou chuť !