• 2 deci - Coffee & Wine
    Art Gallery
    Kávy z celého světa, vína od našich vinařů, sladké domácí dobroty, delikatesy, poctivé řemeslné pečivo s čerstvou náplní dle vašeho výběru a pořádná porce kultury navrch – to vše jen pár kroků od náměstí Míru. Zavítejte k nám!

Víno

Stejně jako milujeme rodinnou atmosféru sousedských podniků, kterou vám u nás chceme nabídnout, milujeme i poctivá vína z rodinných podniků, kde se vinařské řemeslo dědí z generace na generaci. Chceme proto podpořit malé české a moravské vinaře, jejichž produkty běžně nekoupíte třeba v supermarketu. Věříme, že se nám to i s vaší pomocí podaří.

Všechna jsme pro vás vybírali osobně a s největší pečlivostí. Ochutnat u nás můžete zajímavá vína z Moravy, tradičně výborná a kvalitní, jejichž výběr je v poslední době stále pestřejší. A věděli jste, že i v Čechách se vyrábějí vynikající vína, některá dokonce v bio kvalitě? Zavítejte k nám a rozšiřte si obzory. Veškerá vína, která zařazujeme do své nabídky, u nás můžete ochutnat také v rámci degustací. Sledujte náš program, ať se o všem včas dozvíte. Máte se na co těšit!

A v mezičase si můžete dát sklenku stáčeného vína nebo si ho odnést s sebou domů. Rozléváme také vína lahvová, a tak nemusíte čekat na degustaci – jistě si najdete svého favorita a pak vám s radostí nabídneme celou láhev! S výběrem samozřejmě poradíme a doporučíme vhodné víno pro každou příležitost.V naší nabídce najdete