listopad, 2021

25lis19:0022:00ZrušenoDegustace: vinařství Winberg & koncert: Jazz Petit Q19:00 - 22:00

Podrobnosti události

Každý měsíc představujeme ve 2 deci Vinohrady jedno vinařství, jehož vína jsou zastoupeny v naší nabídce. Tentokrát jsme však pro vás připravili speciální večer. Zástupce vinařství Winberg zároveň působí v kapele Jazz Petit Q a tak si budeme moci vyzkoušet, jak půjde dohromady degustace vín s jazzovým koncertem.

Vstupné je 350 Kč. V ceně vstupného je degustace 9 vzorků vín a občerstvení v podobě prkének (domácí uzené sýry, vybrané uzeniny a další delikatesy k vínu). A samozřejmě pořádná porce kultury v podobě jazzového koncertu !

Vstupenky zakoupíte prostřednictvím rezervačního portálu Ticketon nebo osobně ve vinotéce 2 deci Vinohrady.

Online vstupenky

O vinařství Winberg:

Vinařství Winberg bylo založena v roce 2000 vinařem a vinohradníkem Antonínem Procházkou, kde uplatnil své dlouholeté zkušenosti z oblasti pěstování a zpracování hroznů v mikroregionu Mikulov. Specializuje se na výrobu a prodej přívlastkových vín, která jsou konzumenty ceněna pro svoji nezaměnitelnou lahodnou chuť v harmonii s vyšším zbytkovým cukrem a kyselinou.

Mikulov patří k tradičním vinařským centrům Jižní Moravy. V současné době obhospodařujeme viniční tratě Pod Svatým kopečkem, v rozloze 82 ha. Rozpínají se na úpatí přírodní rezervace Svatý kopeček pod mikulovskou dominantou – bílými vápencovými skalami a Kalvárií, zakončenou poutním kostelem svatého Šebestiána. Zeměpisná poloha a klima vápencových svahů Pálavy, které byly budovány především druhohorními vápenci, na mnoha místech překrytými vápnitými sprašemi z poslední doby ledové, ovlivňují nezaměnitelný charakter místních vín. Jsou charakterizována jako lahodná,  svěží s minerální chutí.

Vína z vinařství Winberg

O kapele Jazz Petit Q:

Hudební skupina, která vznikla z fanoušků modernějších jazzových žánrů. Mají rádi také staré jazzové standardy, i blues .A protože všichni vyrostli na bigbítu, je to na jejich podání skladeb znát.

Jazz Petit Q

Více

Čas

(čtvrtek) 19:00 - 22:00

Další události

Žádné události