listopad, 2021

12lis19:0022:00hudebně - literární večer: Dubnička - Lahoda19:00 - 22:00

Podrobnosti události

Zveme Vás na hudebně-literární večer známé autorské dvojice Dubnička – Lahoda. Přijďte a zažijte originální vystoupení.. hravé texty, melodickou hudbu, minimalistickou poezii, veselé historky, humor i nostalgii..

O autorech:

Vilém Dubnička (autor textů)
Pochází z Hustopeč nad Bečvou, takže je vlastně tak trochu Valach! Vystudoval Obchodní akademii ve Valašském Meziříčí, ale to byl omyl. Absolvoval činoherní herectví na DAMU a deset let hrál v činohře Divadla J. K. Tyla v Plzni. Pak se stal režisérem a založil festival Divadelní léto pod plzeňským nebem. Moderuje pořad Cyklotoulky/Běžkotoulky na ČT Sport, je na volné noze, hraje, zpívá, píše písničky a je to veselý muž.

Zdeněk Lahoda (autor hudby)
Žil odmala v Horšovském Týně, takže je vlastně tak trochu Chod! Vyučil se výrobě a opravě hudebních nástrojů v Kraslicích, ale jeho nejlepším nástrojem je hlas. Deset let zpíval v opeře Divadla J. K. Tyla v Plzni, založil mužské vokální kvinteto Hlasoplet, Sdružení Ty a Já a dětský sbor Lahoda. Nyní je na volné noze, hraje, zpívá, píše písničky a je to veselý muž.

Vstupné: 100 Kč / osobu

Vstupenky zakoupíte v předprodeji na portále Ticketon nebo přímo ve Vinotéce 2 deci Vinohrady.

Online vstupenky

Více

Čas

(Pátek) 19:00 - 22:00

Další události

Žádné události